leń palarnia kawy

Darmowa dostawa od 99 PLN

WYSYŁKA I DOSTAWA

OFEROWANE METODY DOSTAWY ORAZ PŁATNOŚCI

 1. 1. Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu:
  1. a. Przesyłka kurierska InPost,
  2. b. Paczkomat InPost
  3. c. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Piwna 52/53, 80-831 Gdańsk
 2. 2. Klient może skorzystać z następujących metod płatności:
  1. a. Blik,
  2. b. Płatność przelewem na konto Sprzedawcy,
  3. c. Płatność on-line.
  4. d. Płatność kartą płatniczą przy odbiorze zgodnie z § 8 pkt 1c
 3. 3. Szczegółowe informacje na temat kosztów i metod dostawy oraz akceptowalnych metod płatności znajdują się na stronach Sklepu.

WYKONANIE UMOWY SPRZEDAŻY

 1. 1. Zawarcie Umowy Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą następuje po uprzednim złożeniu przez Klienta Zamówienia za pomocą Formularza zamówienia w Sklepie internetowym zgodnie z § 7 Regulaminu.
 2. 2. Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie oraz jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji następuje poprzez przesłanie przez Sprzedawcę Klientowi stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta, która zawiera co najmniej oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia i o jego przyjęciu do realizacji oraz potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży. Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą.
 3. 3. W przypadku wyboru przez Klienta:
  1. a. płatności przelewem, on-line, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 5 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży – w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.
  2. b. płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
  3. c. płatności gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym przesyłki, Klient obowiązany jest dokonać płatności przy odbiorze przesyłki w terminie 3 dni od dnia otrzymania informacji o gotowości przesyłki do odbioru.
 4. 4. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy inny niż odbiór osobisty, Produkt zostanie wysłany przez Sprzedawcę w terminie wskazanym w jego opisie (z zastrzeżeniem ustępu 5 niniejszego paragrafu), w sposób wybrany przez Klienta podczas składania Zamówienia.
 5. 5. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. a. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą on-line od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
  2. b. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przy odbiorze (za pobraniem) – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży,
 6. 6. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie wskazanym w opisie Produktu. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.
 7. 7. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, Klient ma możliwość odbierania Produktów częściami (stosownie do ich gotowości do odbioru) lub też odbioru wszystkich Produktów po skompletowaniu całego zamówienia.
 8. 8. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. a. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności on-line płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
  2. b. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 9. 9. Dostawa Produktu odbywa się na terenie Polski, Unii Europejskiej.
 10. 10. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu internetowego w zakładce „Dostawa, Płatności” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 11. 11. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy plików cookie do analizy ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony partnerom analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazujesz lub które gromadzą poprzez korzystanie z ich usług.Dalsze korzystanie oznacza akceptację polityki prywatności.